PomagaMiś

1 grudnia 2021

Celem akcji POMAGAMiś jest rozbudzenie zaangażowania zarówno u dzieci jak i u dorosłych, uwrażliwienie lokalnej społeczności na potrzeby naszych podopiecznych oraz zorganizowanie kiermaszu, z którego dochód zostanie przeznaczony na zorganizowanie Świat Bożego Narodzenia w Kagadi.

A W JAKI SPOSÓB MOŻNA SIĘ ZAANGAŻOWAĆ?

Zachęcamy Was do uszycia misia!

W najprostszy sposób – niech to będzie miś od serca! Miś z filcu, miś wypchany watą, a może miś ze skarpetki?

INSPIRACJI JEST MNÓSTWO!

Nauczycieli zachęcamy do szycia ze swoimi uczniami w ramach zajęć technicznych, a może nasz post właśnie teraz czyta jakaś krawcowa?

UDOSTĘPNIJCIE, ROZEŚLIJCIE ZNAJOMYM!

Każdy z nas może stworzyć swojego Pomagamisia w domu przy odrobinie chęci i kreatywności
Zwieńczeniem akcji w dniu Pluszowego Misia 25 listopada, będzie kiermasz Waszych Pomagamisiów, który odbędzie się w Miejska Biblioteka Publiczna w Łaziskach Górnych.
W tym dniu również będzie można wesprzeć nasz cel poprzez zakup dowolnego POMAGAMisia za dowolną cegiełkę do naszej skarbonki.
Podsumowując akcję POMAGAMiś i kiermasz świąteczny, które odbyły się dzięki współpracy Fundacji z Miejska Biblioteka Publiczna w Łaziskach Górnych, miło nam poinformować, że łączna kwota, którą zebrano wynosi 4825 zł.
Uzyskane wsparcie zgodnie z założonym celem zostanie przeznaczone na zorganizowanie Świąt dla podopiecznych Fundacji i całej wioski Kagadi.

Dziękujemy za zaangażowanie wszystkim uczestnikom i partnerom.

Skip to content